kadeřnictví

V kadeřnictví ellements nám nejde jen o vaše vlasy. Základní filozofie naší práce je celistvost. Nechceme se chovat spotřebě, proto budujeme vzájemné vztahy založené na zdravé komunikaci a důvěře. Tento přístup z naší dlouholeté praxe vede ke spokojenosti našich klientů a přináší nám radost s odvedené práce. Věříme, že dělat věci poctivě se vyplatí.

 

Vybrali jsme si pro práci v kadeřnictví profesionální vlasovou kosmetiku JOICO – Joi of Healthly hair. Plně se můžeme spolehnout na sofistikované produkty této vlasové kosmetiky a dosahovat našich cílů. Pro nejnáročnější klienty máme k dispozici unikátní barvící technologii Elumen hair color, zářivé a zdravé vlasy budou nedílnou součástí vašeho života.

 

Další naší speciální službou je permanentní narovnání vlasů metodou Structure and Shine. Pokud toužíte po dokonale rovných vlasech Structure a Shine je nejlepší volba.

Vyberte si svého kadeřníka ellements – Přemek Dominik a Jana Nagy.

Přemek Dominik

kadeřník

střihy a úprava vlasů v kadeřnictví

Módní styly a trendy samozřejmě sledujeme, protože stříhání vlasů je pro nás kadeřníky symbolem našeho řemesla.

módní styly a trendy v kadeřnictví

V našem kadeřnictví dbáme na to, aby nejen řemeslné zpracování a detail výsledného účesu vypadal perfektně, ale aby vše bylo v souladu s osobností klienta a zároveň snadno upravitelné doma. Proto stříháme všechno a všechny, někdy cvakáme nůžkami, až se od nich práší

foukání, žehlení vlasů

Když se povede vlasům dát správný tvar, je potřeba vlasy ještě doladit nějakou tou úpravou. Vyfoukáme je fénem, nebo použijeme difuzér (obzvláště u vlnitých vlasů), pokud mají být vlasy naopak rovné a hladké používáme žehličku. Je pro nás v kadeřnictví radost, když vidíme jak vlasy dostávají nový rozměr.

styling, finishing

Použitím produktů pro styling a finishing pomáháme zúročit naši snahu o perfektní účes, dokážeme podtrhnout osobitost každého stylu a vytvářet nekonečné vizuální proměny, posouvat texturu, lesk, mat, hrubost, jemnost a mnoho dalších tváří vlasového vlákna.

barvení vlasů JOICO Verochrom

Příjemné barevné rozjasnění vašich vlasů, pro jemný lesk a hloubku barevných pigmentů. Šetrné a nenásilné tónování, které si může dopřát každý, kdo nepotřebuje zesvětlit svou výšku tónu nebo nabarvit větší procento šedivých vlasů. Tento způsob barvení je vhodný i pro ty, kteří nemají s barvením žádné zkušenosti, přesto touží po změně odstínu.

barvení oxidační JOICO Verocolor, Age defy

Pokud máte šedivé vlasy, nevěšte hlavu a klidně nám ji svěřte, šediny odstraníme, vlasy rozzáříme. Vybrali jsme pro vás vybroušenou a brilantní technologii oxidačních barev na vlasy JOICO, která využívá nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti péče o pokožku hlavy a vlasového vlákna. Barvy JOICO docílí nejen 100% zakrytí šedin, ale mohou také vytvářet zářivé blond odstíny které ale vyžadují opravdu vysokou profesní úroveň kadeřníka a velmi cenné zkušenosti nabyté dosavadní praxí.

ELUMEN hair color

Barvička pro opravdové „fajnšmekry“, luxusní, třpytivá, proměnlivá, tvořivá. Jednoduše dokonalá jako ten, kdo ji nosí. Jestli máte pocit, že u Elumen hair color nešetříme superlativy, tak je to dobře – tato revoluční technologie barvení vlasů je pro nás kadeřníky opravdovou inspirací. Elumen je naprosto šetrná k vašim vlasům a unikátní aplikátor, kterým se barva nanáší na vlasy zabrání kontaktu barvy s pokožkou hlavy, takže i velmi citliví jedinci nemusejí mít žádnou obavu z reakce pokožky na barvu. Dokonce je možné vyzkoušet jakýkoli odstín barvy Elumen naprosto bez rizika, protože když se vám odstín nebude líbit, tak po aplikaci systému Return Elumen navrátíme vlasům původní odstín aniž bychom je poškodili.

melíry, grafika

Nekonečné možnosti kreativity se nezastaví před krátkými ani extra dlouhými vlasy. Pro jednoduché, ale i velmi náročně propracované techniky melírování používáme všechny dostupné barvící technologie, JOICO Vero light, Vero color, Vero Age defy, Vero chrom, Elumen hair color.

narovnávání vlasů

Používáním sofistikovaně vypracovaných chemických produktů můžeme docílit buď zvlnění nebo narovnání vlasů. Když už nevíte co s vlnami, kudrlinami nebo loknami na svých vlasech, které si tak pracně rovnáte a žehlíte, tak si je prostě nechte narovnat. Na to jsme specialisté.

preparace neboli trvalá

Běžně lidé s rovnými vlasy sem tam zatouží po vlnách, nebo kudrlinách – taky to umíme, dělat vlny. Někteří lidé si myslí, že preparace vlasů je out pravdou však je, že profesionální kadeřník tuto technologii musí ovládat. Pro preparaci vlasů používáme JOICO K-Pak waves, jednu z nejšetrnějších trvalých vůbec. JOICO K-Pak waves dokáže jako jedna z mála při chemickém procesu zároveň rekonstruovat vlasy.

 

společenské a svatební účesy

Společenské a svatební účesy jsou skoro sochařskou disciplínou, která vyzdvihuje naše krásné kadeřnické řemeslo až na umění. Motivace zdokonalovat se a neustále vybrušovat tuto službu patří rovněž mezi naše priority. Pro dokonalé zvládnutí společenského nebo svatebního účesu je důležitá komunikace s klientem, která nás vede k pochopení co by si klient vlastně nepřál, aby se ve sváteční či mimořádný den necítil takříkajíc nesvůj. Teprve potom můžeme opět naplno náš tvořivý potenciál. V centru ellements si také můžete vychutnat hloubkovou masážní terapii a tradiční čísnkou medicínu.