Trvalé narovnání vlasů

Pokud vás trápí vlnité, kudrnaté nebo problematické vlasy a rádi by jste je měli krásně rovné a přitom zdravé, máme pro vás řešení. Trvalé narovnání vlasů metodou Structure and Shine. Rovné a lesklé, takové budou vaše vlasy po aplikaci tohoto systému. Permanentní narovnání vlasů vám zaručí:

dlouhodobě rovné vlasy
hladké vlasy
extra lesklé vlasy
zdravé vlasy

Následná úprava vašich vlasů bude naprosto jednoduchá a rychlá.

 

Po permanentním narovnání vlasů je vhodné použít produkty péče vlasové kosmetiky JOICO pro dosažení rekonstrukce a regenerace vlasů. Tyto produkty si můžete zakoupit koupit v naší prodejní galerii.

 

Pro odbornou konzultaci volejte +420 776 776 410 Přemek Dominik – kadeřník.

pro jaké vlasy je permanentní narovnání vhodné ?

 

Tato metoda je určena jak pro ženy, tak pro muže s jakoukoli úrovní zvlnění vlasů, takže pro vlasy problematicky zvlněné, kudrnaté, atd. Vlasy lze narovnat od 10 cm délky až po opravdu velmi dlouhé vlasy. Narovnat se dají i vlasy jinak chemicky ošetřené, platí zde však určitá pravidla, která je nutné dodržovat.

 

Především nelze kombinovat s jiným narovnávacím systémem. Dále se nedoporučuje rovnání melírovaných a odbarvovaných či zesvětlovaných vlasů, kde byl použit oxidant vyšší než 6%. Proto předchází samotnému narovnání odborná konzultace s kadeřníkem, tu v našem kadeřnictví ellements provádíme samozřejmě zdarma.

Jak se narovnávají vlasy ?

 

Postup není nijak složitý. Pojďme se spolu podívat, co nás bude čekat při samotném narovnání vlasů:

  1. kontrola stavu vlasů
  2. konzultace a stanovení cíle
  3. příprava – použití optimizéru
  4. příprava – Protection
  5. aplikace 1. agenta
  6. doba působení
  7. test na uzlu vlasu
  8. vymytí a aplikace optimizéru
  9. termální ošetření