JOICO – The Joi of Healthy Hair

Máme opravdu rádi vlasy, proto zdraví a krása vašich vlasů patří mezi naše hlavní cíle. JOICO jako přední profesionální kosmetika na vlasy nám svými produkty umožňuje dosahovat těchto cílů.

 

Protože v našem kadeřnictví používáme všechny produkty péče, stylingu a finishingu, dobře víme jak fungují a můžeme se s vámi podělit o naše zkušenosti a poradit jaké přípravky můžete používat doma. Pojďme se tedy podívat co vám můžeme nabídnout, představíme vám jednotlivé produktové řady JOICO, které si můžete v našem kadeřnictví ellements zakoupit.

+K-Pak – proteinová péče pro rekonstrukci vlasů

 

Opravdová terapie pro vlasy, síla a intenzita kterou tato péče zasáhne vaše vlasy přinese mimořádně rychlý výsledek pro zničené, křehké či chemicky namáhané vlasy. Vyvážené složky této rekonstrukční technologie dokonale opraví vaše vlasy a ty se opět stanou silné, lesklé, vitální, zdravé a krásné. Využití produktů K – Pak je možné v mnoha úrovních od základní péče až po intenzivně hloubkovou a také styling.

+K-Pak Color Therapy – síla a obnova struktury a barvy

 

Všechny vlastnosti unikátního složení proteinové řady K-Pak a navíc mimořádná ochrana barvy vlasů pomocí účinných antioxidantů a UV filtrů. Po  produktech K-Pak Color Therapy už neztratí vaše vlasy lesk a vy budete mít opravdu radost ze zdravých vlasů.

+Defy Demage – aktivní ochrana vlasů

 

Produkty řady Defy Demage aktivně chrání vlasy před přímým poškození. Můžete vlasy fénovat, žehlit, dopřát si slunce, barvení, odbavování a jiné narušování vlasů. Pokud budete chránit vlasy pomocí Defy Demage, budou v odolné a zdravé

+Blond Life – pro život blond vlasů

 

Mít vždy perfektní blond barvu a zdravé vlasy k tomu už nemusí být jen sen. Speciální produkty Blond Life pro odbarvené nebo melírované vlasy udrží v kondici nejen vaší barvu, ale i strukturu vlasů.

+Blond Life Violet – stop nažloutlým blond vlasům

 

Korektivní produkty péče a stylingu pro perfektní studené odstíny blond. Zatočte se zlatavými či žlutými nádechy vašich vlasů pomocí Blond Life Violet

JoiColor– pro zářivé barvy

Všechny barvené vlasy potřebují péči, která bude napomáhat udržovat stabilitu odstínu, sytost a lesk barvy vlasů. Technologie JoiColor opravdu napomáhá uchovat vaši barvu vlasů v optimální formě do dalšího barvení, také díky obsaženým antioxidantům a UV filtrům. Unikátní složení v přípravcích umožňují každodenní mytí a regeneraci vlasů.

+Moisture Recovery – pro hydrataci silných hrubých vlasů

 

Některé vlasy bývají opravdu suché, drsné a chybí jim také pořádná porce lesku, proto JOICO vyvinulo Moisture Recovery. Vyvážená péče nabitá lipidy po které nebudou mít vaše vlasy žízeň, hydratace bude doplněna a vlasy budou hladké, lesklé a plné života.

+HydraSplash – pro hydrataci jemných vlasů

 

I jemné vlasy můžu trpět nedostatkem hydratace. HydraSplash dokáže bez zátěže tyto vlasy efektivně hydratovat a vyvážit PH, bez zatížení jemných vlasů

+JoiFull – pro objem vlasů

 

JoiFull série produktů dodávající objem i těm nejjemnějším vlasům. Prvotřídní složení s přídavky rýžových proteinů dodají vlasům mimořádný dlouhotrvající objem. V Joifull najdete mimo základní péče šamponu a kondicionéru také stylingový přípravek pro podporu objemu při konečné úpravě.

+JOICO styling a finish – modelace, tvarování, lesk

 

Protože produktů pro konečnou úpravu (styling a finishing) vlasů vyvinulo JOICO opravdu dost, také možností jak s nimi pracovat je mnoho. Formování, tvarování a modelování finálního vzhledu účesu se stane maličkostí, pokud použijete správný produkt. Využíjte našich zkušeností a nechte si doporučit některý ze stylingových přípravků.

+Structure – životní styl vašich vlasů

 

Ano produktová řada Structure je životní styl, cesta, kterou se vydávají vášniví tvůrci osobitého stylu. Překonejte obavy buďte kreativní, protože Structure je takový. Ať už použijete jakýkoli produkt z této série vždy budete originální.